Krikščioniškos muzikos festivalis SIELOS | Jonavos sporto arena

Krikščioniškos muzikos festivalis SIELOS

Renginio informacija

  • 2018-11-10
  • 15:00

Jonavos Sporto arena | Koncertinė scena

15:00   Festivalio  atidarymas

15:10-15:20  Jonavos Kultūros centro šokių studija ,,Contempo“

15:25-15:45  JUODA BALTA

15:50-16:20  Gospel choras „Gloria“

16:25-16:55  Ingrida Ručinskienė

17:00-17:25  INVENTUM

17:30-17:55  4U

18:00-18:25  KP Šlovinimo Grupė

18:30-18:55  NEKTARAS

19:00-19:30  PRABUDIMAS

19:35-20:05  CHRIST TEAM

20:10-20:40  CHEBRA

20:45-21:15  JMA

21:20-21:40  Apdovanojimai

21:45-22:45  BRIGHT CITY

23:00-23:15  Uždarymas

Jonavos Kultūros centras | Didžioji salė | Pagrindinė scena

15:00            F e s t i v a l i o  a t i d a r y m a s

15:15-15:35  Revival

15:45-16:15     Arnoldas Jalianiauskas, Kauno krikščioniškasis kamerinis choras „Geroji Naujiena“ ir styginių kvintetas

16:25-16:55  Šiaulių kultūros centro sakralinio giedojimo grupė Rokoko

17:05-17:35  Jungtinis choras „Bičiuliai“ (Przyjaciele)

17:40-18:05  Tas kelias

18:10-18:35  Daiva Palionienė ir Sigitas Krasauskas

18:40-19:05  Vėtra

19:10-19:40  Andrius Kulikauskas ir Arūnas Raudonius

19:45-20:15  Gabrielė Gvazdikaitė ir Grupė

20:25-20:55  Gabrielė Jakelytė

21:00-21:30  Poezijos medžiotojai

Jonavos Kultūros centras | Mažoji salė | Akustinė scena

15:00                                  F e s t i v a l i o  a t i d a r y m a s

15:10-15:20  Jonavos Šv. Jokūbo bažnyčios Viduramžio choras

15:30-16:00  Kauno Kristaus prisikėlimo sumos choras „In Vivo Dei“

16:10-16:35  Tomas & Luca

16:40-17:10  Tadas Daujotas

17:15-17:35  Dėl Tavęs

17:40-18:05  Rasa Karpavičienė ir grupė

18:10-18:25  Cantus trio

18:30-18:55  Monika ir draugai

19:00-19:25  Karaliaus vaikai

19:30-19:55  Eglė

20:00-20:15  Edita ir Petras

20:20-20:35  DEKA

 

Jonavos Kultūros centras | Meno galerija | Susitikimų erdvė

15:30-15:55  JMA

16:00-16:25  BRIGHT CITY

16:30-16:55  Gabrielė Gvazdikaitė

17:00-17:25  CHEBRA

17:30-17:55  POEZIJOS MEDŽIOTOJAI

18:00-18:25  Arūnas Raudonius ir Andrius Kulikauskas

18:30-18:55  Arnoldas Jalianiauskas

19:00-19:25  Ingrida Ručinskienė

19:30-19:55  TAS KELIAS

20:00-20:25  Tomas & Luca

20:30-20:55  KP Šlovinimo Grupė

Daugiau: sielos.lt