Gruodį atvyksta gausiausias šalyje šventinis apsipirkimas – „Didžioji kalėdinė mugė“ | Jonavos sporto arena

Gruodį atvyksta gausiausias šalyje šventinis apsipirkimas – „Didžioji kalėdinė mugė“

Gruodis – ne tik šeimos ir švenčių mėnuo, bet ir kone labiausiai įtemptas dovanų paieškų metas. Šiemet jį sutikti kitaip kvies išskirtinis per Lietuvą keliaujančių mugių ciklas „Didžiosios kalėdinės mugės“. Net 8 Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Alytų, Marijampolę, Jonavą bei Uteną aplankysiantys renginiai suburs nuo mažo iki didelio. Kalėdiniais miesteliais po stogu tapusios miestų arenos vilios nuo gardžių maisto produktų iki dovanų idėjų, o mažųjų čia lauks ir pramogos.

Nuo gardaus maisto iki drabužių

Gruodžio 17 d. Jonavos sporto areną aplankys keli tūkstančiai iš visos Lietuvos bei Latvijos atvykusių prekybininkų. Smulkieji verslininkai ir gerai žinomi prekės ženklai dovanos plačiausią šalyje maisto ir gėrimų pasirinkimą, drabužių, tekstilės ir aprangos gaminius, dovanų ir idėjų šventinei aplinkai. Specialiai renginiuose suskirstytos zonos padės atrasti prekę kiekvienam lankytojui.

Pasitiks ir kalėdinės veiklos

Kalėdiniu miesteliu po stogu virsianti arena kalėdinę tematiką paskleis ir čia žadamomis veiklomis. Šventinė atributika kurstys idėjas namams, muzika kels nuotaiką, o renginio lankytojus linksmins ir čia pasirodysiantis Kalėdų senelis bei kitos organizatorių staigmenos.

Kvies dalintis ir gerumu

„Didžioji kalėdinė mugė“ skatins šventes pasitikti su artimaisiais, o gerumu pasidalinti su aplinkiniais. Specialiai tam prie renginių jungsis projektai ,,Ištiesk pagalbos ranką’’ bei „Už spalvingą ir teisingą vaikystę“. Mugių lankytojus pasitiks daiktadėžės, kuriose jie turės galimybę palikti daiktą-dovaną, skirtą nepasiturinčioms šeimoms, o mažieji renginio lankytojai galės namo parsinešti ebru technika pieštus atvirukus, kurių aukos bus skirtos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.