Jonavos arenoje – Džordanos Butkutės koncertas | Jonavos sporto arena

Jonavos arenoje – Džordanos Butkutės koncertas

Scenos karalienė Džordana Butkutė atvyksta į Jonavą. Tūkstančius gerbėjų visoje Lietuvoje ir už jos ribų turinti atlikėja su gyvo garso grupe rugsėjo 20 d. pasirodys Jonavos sporto arenoje. Renginio organizatoriai, Jonavos kūno kultūros ir sporto centras, neabejoja, kad tai bus bene įspūdingiausias koncertas, iki šiol vykęs Vidurio Lietuvoje.

Nepakartojamus įspūdžius užtikrins vakaro žvaigždės jau 30 metų kuriama muzikinė programa, kurioje – hitais tapę ir gerbėjų mintinai žinomi kūriniai.

Džordana Butkutė ir jos komanda į Jonavą atsiveža aukščiausios kokybės garso įrangą ir šviesų efektus, kuriuos atlikėja naudoja koncertuodama didžiausiose šalies arenose.

Organizatoriai pabrėžia, kad šį kartą į koncertą susirinkę gerbėjai turės unikalią galimybę dar geriau pajusti Džordanos skleidžiamą energiją ir šilumą. „Kviečiame visus jonaviškius ir Džordanos gerbėjus iš kitų miestų išgirsti ir pamatyti savo mylimą atlikėją iš arti. Iš labai labai arti. Būtent tokia galimybė yra Jonavos arenoje ir tuo mes esame išskirtiniai – kitaip, nei didžiausiose šalies arenose, pas mus viskas, kas vyksta scenoje, puikiai matosi iš bet kurios vietos tribūnose“, – sako JKKSC direktorė Regina Stupurienė.

Džordanos Butkutės koncerto metu pirmą kartą Jonavos sporto arenoje nebus statomos parterio kėdės. Pigiausias, stovimos vietos, bilietas kainuoja 10 EUR. Tiek pat kainuoja ir bilietai žemiausiose – pirmose tribūnų eilėse. Kiti bilietai tribūnuose kainuoja 20-25 EUR, Charlie VIP bare – 40 EUR.

Bilietus galite įsigyti internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.

Koncerto pradžia – rugsėjo 20 d., 20 val. Durys atidaromos 19 val.