Jonavos arenoje - UEFA Futsalo Čempionų lygos etapas su FC Barcelona | Jonavos sporto arena

Jonavos arenoje – UEFA Futsalo Čempionų lygos etapas su FC Barcelona

Stipriausia Lietuvos Futsalo (salės futbolo) komanda Kauno „Vytis“ UEFA Futsalo Čempionų lygos pagrindinio etapo kovoms pasirinko Jonavos sporto areną.

Birželio mėnesį paskelbus atnaujintą oficialų UEFA klubų reitingą paaiškėjo, kad Lietuvos čempionai atliko sparčiausią šuolį reitinge ir šiuo metu užimą 18-ąją vietą.

Tai leido pirmą kartą Lietuvos klubui UEFA Futsalo Čempionų lygos turnyrą pradėti nuo pagrindinio etapo. Maža to, UEFA patikėjo „Vyčiui“ pagrindinį prestižinio turnyro etapą rengti Lietuvoje.

Lietuvos futbolo gerbėjai jau gali planuotis vizitą Jonavoje. Būtent šiame mieste spalio 8, 9 ir 11 d. be lietuvių žais milijonus gerbėjų socialiniuose tinkluose turintis „Barcelona“ salės futbolo klubas, o taip pat Rusijos grandas „Tyumen“ ir Kazachstano milžinas „Ayat“.

Į Elitinį etapą iš šios grupės prasibraus trys klubai. Nors varžovų biudžetai ir sudėtys atrodo itin galingai, „Vytis“ nesnaudžia. Jau aišku, kad Lietuvos čempionų gretose rungtyniaus ir puikiai anksčiau Lietuvoje užsirekomendavę brazilai: Rafa, Isaacas, ir Leandrinho, o taip pat Brazilijos aukščiausios lygos grandams atstovavęs naujokas Harry Medino.

Tradiciškai, kartu su pajėgiais užsieniečiais dėl aukščiausių tikslų kovos ir pajėgūs lietuviai: Lukas Sendžikas, Albertas Voskunovičius, Justinas Zagurskas, Ernestas Macenis, Benas Spietinis ir Deividas Reimaris.

Pasiruošimą UEFA Futsalo Čempionų lygos turnyrui kauniečiai pradės rugpjūčio viduryje.

BILIETAI: Ticketmarket.lt

@FCBFutbolSala nuotr.