Politikų ir tarnautojų sporto žaidynių taurė liko Jonavoje | Jonavos sporto arena

Politikų ir tarnautojų sporto žaidynių taurė liko Jonavoje

Rugsėjo 30 d. Jonavos sporto arenoje įvyko I-osios Kauno regiono savivaldybių administracijų darbuotojų ir politikų sporto žaidynės. Savivaldybių atstovai rungėsi stalo teniso, krepšinio, tinklinio aikštelėse, estafetės, figūrinio važiavimo dviračiu ir smiginio rungtyse.

Pirmą kartą rengiamose žaidynėse buvo pakviesti dalyvauti tarnautojai ir politikai iš visų aštuonių Kauno regiono savivaldybių. Į žaidynes atvyko komandos iš šešių savivaldybių: Jonavos, Birštono, Raseinių, Kėdainių, Kaišiadorių ir Kauno rajono.

„Šios žaidynės – vienos tokių, kuriose svarbiausia yra ne nugalėti, bet dalyvauti, susipažinti ir gerai praleisti laiką. Aš manau, mums tai pavyko. Susirinko žmonės iš įvairių savivaldybių ir visi pamatėme, kad vieni nuo kitų nelabai skiriamės, dirbame panašų darbą, o laisvalaikiu mėgstame sportuoti. Galbūt tokiu būdu rajonų merai, direktoriai ir kiti specialistai parodysime pavyzdį ir pakviesime sportuoti dar daugiau žmonių“, – sakė žaidynėse dalyvavęs Jonavos rajono meras Eugenijus Sabutis.

Jonavos rajono savivaldybei žaidynėse taip pat atstovavo administracijos direktorius Valdas Majauskas, mero pavaduotojas Erlandas Andrejevas, tarybos narė Alina Batulevičienė, Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius, Jonavos miesto seniūnas Povilas Beišys, Teisės skyriaus vedėjas Justas Budriūnas, Statybos ir remonto skyriaus vedėjas Mantas Petrauskas bei šio skyriaus vyr. specialistė Eglė Pinkevičienė, buhalteris Rimvydas Pačkauskas, Viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistas Deividas Klovas, Viešųjų pirkimų skyriaus vyr. specialistės Sandra Rusonienė, Aira Kaunietė, Raminta Paplonskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Jolita Gečiauskienė.

Jonavos rajono savivaldybės komanda bendroje įskaitoje tapo žaidynių nugalėtoja – pereinamoji žaidynių taurė liko Jonavoje.

Šeimininkų komanda pirmąsias vietas iškovojo smiginio, tinklinio ir figūrinio važiavimo dviračiu rungtyse. Krepšinio aikštelėje  ir stalo teniso rungtyje stipriausi buvo svečiai iš Raseinių savivaldybės, 30 m. estafetę greičiausiai įveikė komanda iš Kauno rajono, o sportiškiausio vadovo rungtyje visus varžovus įveikė Kaišiadorių atstovas.

Kauno regiono savivaldybių administracijų darbuotojų ir politikų I-ąsias sporto žaidynes organizavo ir vykdė VšĮ Kauno regiono plėtros agentūra. Žaidynių partneriai – Jonavos kūno kultūros ir sporto centras. Žaidynių dalyviams ir organizatoriams talkino Jonavos sporto savanoriai.

JKKSC inf., nuotr. aut. Arvidas Šimulis