Rėmėjai iš Turkijos Jonavos klubą lydės į LKL | Jonavos sporto arena

Rėmėjai iš Turkijos Jonavos klubą lydės į LKL

Jonavos sporto klubas (JSK) ketina bendradarbiauti su potencialiais rėmėjais iš Turkijos – kompanija „Sintek“. Penktadienį Jonavos sporto arenoje JSK atstovas Tadas Laucius ir „Sintek“ vienas vadovų Onur Atakay pasirašė ketinimų protokolą.

Turkų kompanija planuoja remti NKL rungtyniaujančią Jonavos krepšinio komandą ir atvesti jonaviškius į Lietuvos krepšinio lygą (LKL).

„Lietuviai ir turkai negali susikalbėti dėl skirtingų kalbų, tačiau mes galime bendrauti krepšinio kalba. Aš labai džiaugiuosi ir dėkoju Jums, kad galiu tapti Jonavos klubo dalimi. Dirbsime kartu, kad šis klubas turėtų puikią ateitį“, – Jonavoje kalbėjo O. Atakay.

Turkijos verslininką Jonavoje lydėjo garsus šios šalies krepšinio treneris Murat Didin, Lietuvą vadinantis savo antraisiais namais: „Turiu nemažai darbo pasiūlymų kitose šalyse, tačiau matau, kaip Jūs, lietuviai, stengiatės, kiek daug pastangų dedate, todėl savo idėjomis ir patirtimi noriu pasidalinti su Jumis”.

Svečius Jonavoje pasitikęs rajono meras Eugenijus Sabutis pareiškė viltį, kad penktadienį pasirašytas ketinimų protokolas išaugs į rimtus santykius ir investicijas į klubo ateitį: „Miestui labai svarbu, kad sporto klubai ne tik siektų pergalių, bet dirbtų sistemingai – pritrauktų ir ugdytų jaunimą, vaikus”.

Rasti rėmėjus Jonavos klubui padėjo Lietuvos sporto universitetas, su kuriuo klubas bendradarbiauja nuo praėjusių metų.

Turkijos kompanija „Sintek“ dirba cemento gamybos pramonėje, teikia konsultacijų ir projektų valdymo paslaugas.

Jonavos krepšinio klubas iki šiol buvo išlaikomas rajono savivaldybės lėšomis.

JKKSC inf., K. Putelio nuotr.