Seniūnijų sporto žaidynių finale Jonavoje – dalyvių rekordas | Jonavos sporto arena

Seniūnijų sporto žaidynių finale Jonavoje – dalyvių rekordas

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinis etapas Jonavoje nustebino dalyvių gausa: žaidynėse dalyvavo daugiau kaip 1100 mėgėjų sportininkų iš 55 savivaldybių. Prizininkai išsidalino per 150 medalių ir 36 taures.

Po kelių pastarųjų metų silpnesnių pasirodymų, žaidynių nugalėtojos titulą susigrąžino Klaipėdos rajono savivaldybė (Gargždai), kuri po labai įtemptos kovos vos 2 taškų persvara bendroje įskaitoje nugalėjo finalinių žaidynių šeimininkus – Jonavos rajono savivaldybės atstovus. III vietoje liko Utenos rajono savivaldybės sporto delegacija, kuri finale buvo gausiausia.

Miestų grupėje I vietą iškovojo Alytaus miesto savivaldybė, II vietą – Marijampolės miesto savivaldybė, III vietą – Panevėžio miesto savivaldybė.

Jonavos miesto seniūnijos komandos visus varžovus įveikė ir pirmąsias vietas užėmė futbolo bei stalo teniso rungtyse. Ant nugalėtojų pakylos taip pat lipo vyrų paplūdimio tinklinio komanda, užėmusi trečiąją vietą. Ketvirtąsias vietas užėmė moterys tinklininkės ir virvės traukikai, Jonavos šaškininkai liko šeštoje vietoje, moterys krepšininkės ir senjorų krepšininkų komandos pasidalino 5-8 vietomis, vyrai krepšininkai – 9-14, smiginio komanda užėmė 10 vietą, šachmatininkai liko 15-oje vietoje.

Dešimtųjų jubiliejinių Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinis etapas vyko Jonavoje – naujojoje Jonavos sporto arenoje ir „Lietavos“ stadione. Sportininkai mėgėjai varžėsi krepšinio 3×3, mažojo futbolo, lauko tinklinio, stalo teniso, smiginio, šachmatų, šaškių, virvės traukimo rungtyse bei seniūnų trikovėje.

Didžiausias Lietuvoje mėgėjų sporto žaidynes jau dešimt metų organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“. Žaidynių finalinį etapą šiemet nuspręsta vykdyti Jonavoje įvertinus puikią Jonavos rajono savivaldybės sporto infrastruktūrą, sporto vadovų patirtį ir profesionalumą, tinkamą geografinę padėtį bei iniciatyvą.

„Turite naują areną, naujas tinklinio aikšteles, naują dirbtinę futbolo dangą, o ir visa kita infrastruktūra yra puiki. Didelis privalumas buvo ir tai, kad nereikėjo vežioti sportininkų iš vienos bazės į kitą, viskas vyko vienoje vietoje. Šaunus buvo ir personalas, savanoriai. Didelis ačiū visiems“, – pasibaigus žaidynėms Jonavos kūno kultūros ir sporto centro atstovams dėkojo „Sportas visiems“ generalinis sekretorius Giedrius Grybauskas.

Didžiausi sporto projekto „Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės“ partneriai yra Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamentas, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos sporto federacijų sąjunga bei visos šalies savivaldybės.